Yaşam

Erkin Koray’ın vefatının ardından acılı kızından ilk sözler: Eserleriniz dilimizde yaşayacak, sevginiz kalbimizde yaşayacak

82 yaşında hayata gözlerini yuman usta sanatçı Erkin Koray’ın kızı Damla Koray duygu yüklü bir mesaj yayınladı. Damla Koray, “Ben sizin kızınız ve size Baba diyen, sizi kucaklayan ‘canlar’ım, güzel enerjimizi, sevgimizi, saygımızı ve alkışlarımızı bir gün bile kaybetmedik sizden. Huzur ve sükuneti bulacaksınız. başka bir dünya.” dedi.

KORKUNÇ KIZDAN DUYGUSAL VEDA MESAJI

Anadolu Rock müziğinin efsane ismi Erkin Koray, Kanada’nın Toronto kentinde 82 yaşında hayata gözlerini yumdu. Usta sanatçının ölümü üzerine yas tutulurken acılı kızı Damla Koray, Instagram hesabından duygu dolu bir mesaj yayınladı.

“BU DÜNYADA BULAMADIĞINIZ HUZUR VE HUZURU BAŞKA BİR DÜNYADA BULMANIZ DİLEĞİYLE”

Damla Koray ifadesinde şu ifadeleri kullandı: ‘Babam… ‘Babamız’ Canımın içi… Ben senin kızınım ve sana Baba diyen seni kucaklayan ‘canlar’ım. Artık yapmayacağız. Eserleriniz dilimizde, sevgi dolu kalplerimizde sonsuza dek yaşayacaktır. Bu dünyada bulamadığın huzuru ve huzuru başka bir dünyada bulmanı dilerim.

“GERÇEKTEN, TANIDIĞIM EN GÜÇLÜ ADAM, BU SÜRPRİZ DEĞİL”

eldivanajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu