Yaşam

Survivor 2024 All Star kadrosuna Turabi Çamkıran dahil oldu

Yayınladığı her bölümüyle adından söz ettiren Survivor yarışması, 2024 yılında All Star bölümüyle ekrana gelecek. Nihat Altınkaya, Nagihan Karadere, Ogeday Girişken’den sonra Survivor All Star’ın yeni yarışmacısı Turabi Çamkıran oldu. Aleyna Kalaycıoğlu, Sercan Yıldırım ve Damla Can.

“TURABI’NİN GÜÇLÜ RAKİPLERİNE KARŞI NE YAPACAĞINI MERAK EDİYORUM”

Her gün Survivor All Star yarışmacısını açıklayan Acun Ilıcalı, bugün Turabi Çamkıran’ın kadroya dahil edildiğini duyurdu. Daha önce 3 kez yarışmaya katılan ve 2 kez şampiyon olan Turabi’nin All Star’da yarışacağını belirten Acun Ilıcalı, “Survivor tarihinin efsane ismi 3. kez şampiyon olmak için All Star’a geliyor. MTV’de katıldığı programda da birinci oldu. “Bizi gururlandıran Turabi bu sefer zorlu rakiplerine karşı ne yapacak merak ediyorum” dedi.

İKİ KEZ ŞAMPİYON OLDU

Turabi Çamkıran, 2014, 2015 ve 2018 yıllarında Survivor’da yarıştı. 2014 Survivor’da Gönüllüler takımında yer alan Turabi şampiyon oldu. 2015 yılında Survivor All Star’a katılan Turabi bir kez daha şampiyon oldu ve Survivor yarışını üst üste iki kez kazanan ilk kişi ilan edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
-
Başa dön tuşu