Haber

Başarır’ın kızlarını hedef alan Gökçek’e CHP’den tepki: Kendini tanımıyor

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP’li Ali Mahir Başkar’ın kızlarını hedef aldı. CHP Gökçek’e tepki gösterdi.

Twitter hesabından CHP’li Başarır’ın fotoğrafını paylaşan Gökçek, “Ali Mahir Başarır… Pırıl pırıl çocuklarınız var. Eminim onları gözleriniz gibi koruyorsunuz. Allah size iman dolu bir ömür versin. Soru şu. … Erkekçe cevap verin, eğilmeden… Kızlarınız LGBT’dir” “Böyle büyümelerini mi istiyorsunuz? Çocuklarınızın LGBT mi olmasını istiyorsunuz? Kaçmayın, cevap verin” diye yazdı.

Başarır’ın kızlarını hedef alan Gökçek’e Parti Sözcüsü Faik Öztrak yanıt verdi. Öztrak, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Ahlaki ve vicdani erozyona uğramış, istikrarını kaybetmiş bir eski belediye başkanının milletimizin gözünde hiçbir sözünün değeri yoktur. Ancak bu kendini bilmezlik varsa” dedi. Bir kişi Küme Belediye Başkan Yardımcımızın iki küçük kızına istismar edecek kadar alçaldı, biz nasıl sessiz kalabiliriz?” Milletimiz de böyle bir küstahlığa tahammül edemez. Bu, Kümelenme Başkan Yardımcımız Ali Uzman Başarır ve ailesinin kişilik haklarına yönelik bir saldırıdır ve suçtur. Sosyal medya trollemeleri yaparak kendine yer bulmaya çalışan bu şahsın hem milletimiz hem de yargı önünde hesap vermesi gerekmektedir. Bu konuyla ilgili olarak Küme, “Genel Başkan Yardımcımız gerekli hukuki süreci başlatacaktır. Üyesi olan bu şahsa AK Parti’den gerekli tepkiyi göstermesini ve parti içinde disiplin sürecini başlatmasını bekliyoruz” dedi. (HABER MERKEZİ)

arpacayajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu